Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Gelmiş geçmiş en iyi film seçilen Esaretin Bedeli izle

29-06-2013

Film Bilgileri
Gelmiş geçmiş en iyi film seçilen Esaretin Bedeli izle

hd film izle
esaretin bedeli izle

Esaretin Bedeli , Frank Darabont’un senaryosunu yazdığı vede yönettiği, başrollerinde Tim Robbins ayrıca Morgan Freeman’ın mahal aldığı 1994 yapımı Amerikalı üzgü filmidir. Bir Stephen King uyarlaması çoban filmde Morgan Freeman ayrica Tim Robbins başrolde. İzleti, 1995’te, aralarında en guzel film adaylığı da dönüşmek gibi tam 7 dalda Oscar’a namzet gösterildi.

Stephen King’in Rita Hayworth ayrıca Shawshank’in Kefareti adlı novellasından uyarlanan izleti, Andy Dufresne, genç hemde başarılı bir bankerdir. Masumiyetini sav etmesine karşın karısını ile sevgilisini öldürdüğü gerekçesiyle suçundan yaşam boyunca haps mahkum edilir ayrıca shawshank hapishanesine gönderilir. Shawsank Hapishanesi’nde dayak, azap, saldırı, belirsizlik sıfatı türlü durum yaşanmaktadır yalnız Andy gene de hayata bağlı vede iyimserdir. Bu tutuculuk etrafındakileri dahi etkiler. Andy ümitli aybakım açısıyla çevresindeki bütün mahkumları, parmaklıklar arkasında birlikte özgür bir yaşam olabileceğine inandırır. Andy’nin bu çabalarına ortak olacak bir arkadaşı bile olacaktır .

Hapishanede tanıştığı Ellis Boyd Redding (Morgan Freeman) vede aralarında süper bir dostluk oluşur. Bir süre daha sonra Andy’nin hayata tâbi tavırları hapishanedeki mahkumları bile etkilemeyi başarır. Andy Dufresne nin dramı hapishaneye sonradan düşen bir gençle farklılık göstermeye başlar. Okuma yazma bilmeyen bu taze ders verdiği anda gencin anlattığı bir öykü ve hapisten firar fikirleri depreşir kafasında vede eşsiz programlamk ilkeyi amacıyla çalışmalara başlar.

Esaretin Bedeli, sinema hasılatının bütçesini güç karşılamasına rağmen eleştirmenlerden müspet eleştiriler öncü ile bir çok ödüle aday gösterildi. IMDb sitesinde 940.000’den fazla kişinin oylarıyla 10 üzerinden 9.8 nokta aldı vede gelmiş mazi genişlik kayda değer izleti seçildi. Esaretin Bedeli izlemenizi öğüt edillir. Sitemizden 1080p hemde 720p seçenekleriyle Esaretin Bedeli izleyebilirsiniz. Sitemizden eksiksiz Esaretin Bedeli izleyicilerine muhtesem seyirler dileriz..

Gelmiş geçmiş en iyi film seçilen Esaretin Bedeli filmini izle 720p Türkçe Dublaj tek parça izle suç filmleri izle hapisane filmleri

Gelen Aramalar: gelmi gemi en iyi filmler zle,gelmiş geçmiş en iyi filmleri izle
Filmden Kareler
Benzer Filmler
film izle,film seyret,online film izle,online filmler,full film
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss