Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Rio Sex Comedy izle – Türkçe Altyazı +18

Film Bilgileri
Rio Sex Comedy izle – Türkçe Altyazı +18

Komedi erotizm sahnelerinin ön planda olduğu 2010 yılı fransa brezilya ortak yapımı olan filmin yönetmenliğini … isimli yönetmen üstlenirken filmin başrollerini paylaşan oyuncular arasında … gibi isimler yer almaktadır. İzleyiciler tarafında IMDB sitesi üzerinden almış olduğu başarı puanı seviyesi 6.9 seviyelerindedir Rio Sex Comedy izle.

Film konusu, Festivalin en komik filmlerinden birisiydi Rio Sex Comedisi. Rio’da yaşayan bir grup insanın hayatından kesitleri sunan film, özellikle Amerikan Büyükelçisi’nin favela yaşamını keşfi ve insanlara fon sağlamak adına yaptığı müthiş pazarlama sahneleriyle aklımdan hiç çıkmayacak.

5-6 dakika süren toplantı sahnesinde projeyi kabul ettirmek için yaptıkları konuşma, bence politik gönderme başarısının yanında mükemmel alt metni ile de çok önemliydi.Yukarıda bahsettiğim sahne dışında, aldatma, sınıf farklılıkları, sex komedisi gibi birçok konuya değinen film açılışı ile, özellikle biz İstanbullu seyirciler için, büyük bir süpriz yaptı.

Zira Charlotte Rampling, ‘İstanbul, not Constantinople’ adlı şarkı eşliğinde dans ederek filmi açtı.

Gelen Aramalar: rio izle trke,brezilya erotik filmler,brezilya erotik film,brezilya erotik filmleri,18 brezilya filmleri,brezılya erotık,brezilya erotik film izle,aldatmalı erotik filmler,aldatma erotik filmler,erotik brezilya filmleri
Filmden Kareler
Benzer Filmler
film izle,film seyret,online film izle,online filmler,full film
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss