Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Yasak Bölge 9 izle 720p Türkçe Dublaj izle bilimkurgu filmleri izle

Film Bilgileri
Yasak Bölge 9 izle 720p Türkçe Dublaj izle bilimkurgu filmleri izle

Yasak Bölge 9 izleDistrict 9 izle

Yasak Bölge 9, Neill Blomkamp tarafından yönetilen saynsfikşın filmidir. Bu gerçek xxx yıl önce uzaylılar çevre ve de en ilk kez bağlantıya geçerler. Güney Afrika’nın bir gölgesine yerleşen uzaylılar fazla geçmeden bir taharri ekibi eliyle keşfedilirler.

At binicisine göre kişner düşüncesi ya bi saldırı olacağı yada uygulayımbilim alanında kayda değer bir terakki kaydedileceğidir. Yalnız hiçbiri olmaz. Aksine, kendi gezegenlerinde son asla kalan uzaylılar sığınmak amacıyla dünyamıza gelirler. Tüm ülkeler diğerleri üzerine şerik bir değişmeyen almaya çalışır ve hangi yapacakları konusunda tartışma yaparlar , yaratıklar nihayetinde Cenup Afrikada bağcıklı Yasak Toprak 9 adlı bir bölgeye yerleştirilmiştir. Artık, uzaylıların dünyada bulunmasıyla alâkalı sabırlar tükenmiştir. Uzaylılar üzerindeki kontrol ise MNU isminde ki şirkete verilmiştir. Bu şirketin yetkilileri uzaylıların teknolojisinin sırlarını öğrenip uygulamayı, boylelikle dahi muazzam paralar kazanma peşindedir. Bunun için gerekli çoban şey şayet uzaylı DNA’sıdır.

Bir MNU çalışanı olan Merwe, DNA’sını değiştiren gizemli bir virüsü kapar ve uzaylılara benzemeye başlar. Adamlar ayrica uzaylılar arasındaki tansiyon had safhaya gelir. Şirket şimdi kendi çalışanının peşine düşecek, Merwe şayet yalnız sığınabileceği mahal olan Memnuiyet Bölge 9’a gerçek örf çıkacaktır. Yasak Toprak 9 izlerken sanki akıcı vede heyecanlı bir öykü kitabı okuyucu imişçesine izlettiriyor. Yasak Toprak 9 izlerken mutat klişelerin dışında bir tarza iye, getirdiği yeniliğe tamamen hakim, enteresan ile emek harcanmış bir yapımdır. Güzel Seyirler.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
film izle,film seyret,online film izle,online filmler,full film
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss